Monty Python and the Holy Grail

Monty Python and the Holy Grail

22046768_10155092129128590_6703580307858724269_nMønti Pythøn ik den Hølie Gräilen Røtern nik Akten Di Wik Alsø wik Alsø alsø wik Wi nøt trei a høliday in Sweden this yër? See the løveli lakes The wøndërful telephøne system And mäni interesting furry animals The characters and incidents portrayed and the name used are fictitious and any similarity to the names, characters, or history of any person is entirely accidental and unintentional. Signed RICHARD M. NIXON Including the majestik møøse A Møøse once bit my sister… No realli! She was Karving her initials on the møøse with the sharpened end of an interspace tøøthbrush given her by Svenge – her brother-in-law – an Oslo dentist and star of many Norwegian møvies: “The Høt Hands of an Oslo Dentist”, “Fillings of Passion”, “The Huge Mølars of Horst Nordfink”… Ehem Richard’dan klavyeyi zor aldık, kusura bakmayın.

Bu yazı sanki Türkçe olacaktı. Konu neydi? Evet, Kral Arthur ve Yuvarlak Masa Şövalyeleri’nin akıl almaz, muazzam, kahramanlıklarla dolu, saçmasapan hikayesi, ve Kutsal Kase. Gelin, Monty Python and the Holy Grail filminden uyarlama, 59. Tony Ödüllerinde 14 dalda ödül adayı ve aralarında en iyi müzikal de dahil 3 Tony ödülüne sahip absürd komedinin en güzel örneği Monty Phyton and the Holy Grail müzikalinde aşk, şiddet, din, Broadway, cinsellik, Fransızlar, unutulmuş başroller ve muazzam bir(?) düğüne tanık olun!

Gösterilerimizdeki tüm müzikler tamamen canlı vokal ve orkestra performansı; tüm dekor, prop, ışık, kostüm ve makyaj ise company teknik ekibi yapımıdır.

24-25-26 Ekim 2017 – 19:30
ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi Kemal Kurdaş Salonu

Biletler satışta! Biletlerimize;

10:00 – 17:00 arası Çarşı ve Kütühane standlarımızdan,
13:00 – 16:00 arası Hazırlık standımızdan,
Gün boyunca Hamamönü Bacchus Cafe, Kızılay BlackFish Cafe ve Bahçeli Rispetto Cofee Co.’dan ulaşabilirsiniz.

1. Kategori: 20 TL
2. Kategori:15 TL

Biletler tükenmeden stantlarımıza bekliyoruz. Koltuklarımız numaralı olduğu için elinizi çabuk tutmanızı öneririz 🙂

Gösterimiz Türkçe üstyazılıdır.

Sosyal medya hesaplarımız:
http://companymusicals.com/
http://facebook.com/thecompanymusicals
https://www.youtube.com/user/companymusicals/videos
http://instagram.com/companymusicals

Tanıtım Sponsoru:
METU Events
Keep in Touch Agency
Radyo ODTÜ
TriPEDIA